Novice

Prikazano: 771 - 775 od 906 zapisov
Stran  <<   <   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   >   >>
Schielleiten, 7. 2. 2015
Na Odprtem prvenstvi Štajerske v Schielleitnu je nastopil tudi naš veteran Božo Himelrajh. Tudi tokrat se je v teku na 50M odlično zoperstavil 30 in več let mlajšim nasprotnikom in se s kvalifikacijskim časom 6,55 uvrstil v finale. V njem je dosegel čas 6,62 in zasedel končno 5. mesto.
Linz, 6. 2. 2015
V Linzu na severu Avstrije je potekal eden največjih dvoranskih mitingov v tem delu Evrope. Na njem je v teku na 60M odlično nastopila tudi naša Sabina Veit.

V kvalifikacijah je v svoji predtekmovalni skupini s časom 7,54 zasedla 2. mesto in se uvrstila v veliki finale. V njem je še nadgradila svoj nastop in zasedla končno 3. mesto. Pri tem so ji natančni časomerilci izmerili čas 7,48, kar je njen letošnji najhitrejši tek.
Maribor, 5. 2. 2015
Na spodnji povezavi si lahko ogledate fotografije, ki so nastale na Mednarodnem mladinskem mitingu v Bratislavi. Glede na to, da so fotografije delo naših atletov pod vodstvom Nuše Karner, je galerija še bolj posebna, saj izraža pogled atletov na tekmovanje. Pa uživajte!

Maribor, 1. 2. 2015
Zimska tekmovalna sezona je v polnem zamahu, zato si tekme sledijo ena za drugo. Tako tudi naši atleti pridno tekmujejo in na različnih mitingih dosegajo odlične rezultate.
Ljubljana, 1. 2. 2015
V Ljubljani je potekalo Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionije in pionirke U14. Med skoraj 150 nastopajočimi je na tekmovanju nastopil tudi naš Valentin Vidovič in se odlično odrezal.

V teku na 60M je odtekel nov osebni rekord, ki sedaj znaša natančno 9,00 sekunde. V skoku v daljino je doskočil pri 391 centimetrih. 3 kg težko žogo je sunil 7,48 metra. 600 metersko razdaljo pa je pretekel v času 2:10,51. Sešteveh njegovih točk ga je uvrstil na končno 19. mesto.