Novice

Prikazano: 296 - 300 od 860 zapisov
Stran  <<   <   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   >   >>
Ptuj, 9. 7. 2017
V najstarejšem slovenskem mestu so ta vikend organizirali Prvenstvo Slovenije za mladince in mladinke. Kljub zelo visokim temperaturah smo lahko videli veliko odličnih dosežkov, izkazali so se tudi naši atleti, ki so tudi tokrat domov prinesli nove medalje.
Kaunas, 7. 7. 2017
Za nami je še drugi atletski tekmovalni dan na Mednarodnih igrah šolarjev v Kaunasu v Litvi. Danes smo najbolj pozorno spremljali moške finalne nastope na 400 m, v katerih se je za najvišja mesta boril tudi naš Valentin Vidovič. V B-finalu je nastopil odlično in en stadiosnki krog prešprintal v času novega osebnega rekorda 55,22. Tako je svoje nastope končal z osvojenim 15. mestom, kar je daleč navišja uvrstitev mariborskih atletov na igrah.
Kaunas, 6. 7. 2017
V Kaunasu, kjer potekajo Mednarodne igre šolarjev, se je zaključil prvi atletski tekmovalni dan. Svoje kvalifikacijske nastope so opravili tudi naši mladi atleti.

Med dekleti je Pia Gornik dopoldne nastopila v teku na 400 m. Z rezultatom 1:06,85 je bila prepočasna za napredovanje in je tako zasedla končno 30. mesto. Popoldne je nastopila še v kvalifikacijah teka na 100 m. Svoj drugi nastop na igrah je končala z rezultatom 13,85 in osvojila 51. mesto. V teku na 800 m se je z mednarodno konkurenco borila Vanesa Lobenwein. Dva stadionska kroga je pretekla v času 2:37,04 in zasedla končno 20. mesto. V konkurenci dečkov je v kvalifikacijah suvanja krogle nastopil Valentin Vidovič. 5 kg težka krogla je poletela 8,74 m daleč, kar je bilo premalo za nastop v finalu in je zasedel 15. mesto. Kasneje se je preizkusil še v teku na 400 m. Svoj nastop je opravil v času 55,47, kar je pomenilo, da se je uvrstil v jutrišnji B-finale.

Jutri nekaj minut po poldnevu bomo torej držali pesti, da naš atlet odteče finalni nastop čim hitreje! Srečno, Valentin!
Maribor, 4. 7. 2017
Danes zgodaj zjutraj so se mladi športniki našega mesta pod Pohorjem preko letališča v Zagrebu odpravili v Kaunas v Litvi. Tam bodo od 4. do 9. julija potekale mednarodne igre šolarjev. Naše mesto bodo zastopali judoisti, nogometaši, plavalci in seveda tudi atleti.
Slovenj Gradec, 2. 7. 2017
Slovenj Gradec je bil ta vikend prizorišče Prvenstva Slovenije za mlajše mladince in mladinke. Na tekmovanju so nastopili tudi naši mladi atleti in ponovno prikazali odlične nastope, za katere so bili nagrajeni z novimi odličji in osebnimi rekordi.

Z ogledom te FOTOGALERIJE, boste lahko nekoliko podoživeli uspešne nastope naših atletov.