Novice

Prikazano: 761 - 765 od 847 zapisov
Stran  <<   <   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   >   >>
Voličina, 10. 10. 2014
V Voličini je potekalo tekmovanje za mlajše kategorije, na katerem so se zelo izkazali tudi naši mladi atleti. Kljub temu, da nismo imeli popolne ekipe, je naša mlada ekipa zasedla odlično 3. mesto. Visoke uvrstitve so dosegli tudi kot posamezniki.
Celje, 9. 10. 2014
V Celju je potekalo Ekipno finalno tekmovanje za srednje šole. Na njem je za svojo šolo nastopil tudi Primož Velkner in tudi ob zaključku sezone, v teku na 100M, prikazal zelo hiter tek. Njegov rezultat 11,53 ga je uvrstil na visoko 6. mesto. Nastopil pa je še v šolski štafeti 4x100M, ki se je uvrstila še mesto višje.
Maribor, 2. 10. 2014
V organizaciji našega društva je na nogometnih igriščih Športnega parka Tabor potekal Jesenski šolski kros. Na njem so odlično nastopili tudi naši mladi atleti.
Berlin, 28. 9. 2014
V glavnem mestu Nemčije je potekal znameniti Berlinski maraton, ki je letos ponovno navdušil, saj smo lahko spremljali najhitrejši moški tek na tej razdalji. Nova rekordna znamka od danes dalje znaša 2:02,57.

Med 40.000 tekači je odličen nastop prikazala tudi naša Helena Javornik. Čeprav se je že pred leti tekaško upokojila, je na povabilo predsednika AZS ponovno nastopila na enem od največjih svetovnih maratonov. Njena tiha želja je bila, da bi se ponovno spustila pod mejo 3 ur. S pametno izbranim tempom ji je to tudi uspelo. Njen čas 2:58,52 jo je uvrstil na odlično 40. mesto.