Novice

Prikazano: 756 - 760 od 832 zapisov
Stran  <<   <   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   >   >>
Ljubljana, 20. 9. 2014
V Ljubljani so organizirali prvo ekipno prvenstvo Balkana, tekmovanje, ki so ga poimenovali Balkanation. Reprezentance z območja Balkanskega polotoka so se borile v osmih moških in prav toliko ženskih disciplinah. Med reprezentanti pa je bila tudi naša Sonja Roman, ki je nastopila v teku na 1500M. V zelo počasnem taktičnem teku je dosegla rezultat 4:26,29 in si pritekla 4. mesto. Skupno pa je Slovenska ekipa zbrala največ točk in si priborila zanesljivo zmago.

Murska Sobota, 20. 9. 2014
V Murski Soboti je potekal že tradicionalni atletski miting ''Priložnost za mlade''. Na njem so nastopili tudi naši mladi atleti in se zelo izkazali.
Maribor, 14. 9. 2014
Naš Maribor je bil danes rezerviran za tekače in tekačice, ki so se potili na že 5. Eko maratonu. Na progi, ki je speljana po praktično vseh predelih našega prelepega mesta, so se odlično izkazali tudi naši člani.
Novo Mesto, 14. 9. 2014
V Novem Mestu je ta vikend potekalo Ekipno člansko prvenstvo, na katerem je od naših atletov sodeloval le Gregor Verbošt. Prvi dan je nastopil na 1500M in s časom 4.13.89 zasedel odlično 5. mesto. V nedeljo pa je nastopil še v teku na 3000M in zasedel še boljše 4. mesto in dosegel rezultat 9.10,96.