Novice

Prikazano: 51 - 55 od 708 zapisov
Stran  <<   <   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   >   >>
Ljubljana, 6. 5. 2018
Naše glavno mesto je bilo ves vikend v znamenju že 62. Pohoda ob žici, prireditve ob kateri se spomnimo na bodečo žico s katero je okupator obdal Ljubljano v času 2. Svetovne vojne. Več dnevna prirditev se tradicionalno konča s tekmo trojk, na katerem so nastopili tudi naši atleti in se številni s svojimi ekipami povzpeli na zmagovalne stopničke.

Na razdalji 29 km sta med veterankami s svojo ekipo odlično 2. mesto zasedli Barbara Radoš in Helena Javornik. Na isti dolžini se je med mešanimi trojkami 3. mesta veselil Matevž Schaubach. Na dolžini 12,5 km pa sta se med veterani B na najnižjo stopničko zmagovalnega odra povzpela brata Rajko in Samo Zupančič.
Velenje, 6. 5. 2018
Danes so v Velenju izvedli Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinke, ter Ekipni pokal Slovenije v hitri hoji za vse kategorije. Na tekmovanju so nastopili tudi naši mladi atleti in nas že na prvem letošnjem večjem tekmovanju razveselili z dvema zmagama.
Leibnitz, 6. 5. 2018
V nam bližnji lipnici v Avstriji je danes potekal otvoritveni miting, na katerem sov kategoriji U12  v skoku v daljino in metu vortexa nastopili tudi naši mladi atleti. Nastopili so odlično in se mnogi veselili svojih najboljših dosežkov.
Zagreb, 5. 5. 2018
V glavnem mestu Hrvaške je potekal mednarodni otvoritveni miting, na katerem se je predstvilo več kot 300 atletov iz desetih držav. Med njimi so bili tudi trije naši mladi atleti, ki so z različnimi občutki zapuščali tekmovališče.

V teku na 200 m je med moškimi odlično nastopil Nik Šuštar, ki je zmagal v svoji skupini in z osebnim rekordom 23,72 zasedel 25. mesto. V isti disciplini med ženskami se je ura pri naši Rene Prosen ustavila pri času 27,52, kar je njen najboljši dosežek ob pričetku sezone. Na tokratnem tekmovanju pa je zasedla 23. mesto. Najvišjo uvrstitev med našimi pa je zabeležila Maruša Sernc, ki je bila v teku na 1500 m sedemnajsta. Predvsem njej se je najbolj poznala utrujenost od pravkar zaklučenih priprav, zato s svojim dosežkom 5:14,83 ni bila zadovoljna.
Maribor, 5. 5. 2018
V naše mesto pod Pohorjem, je danes prispela plamenica miru, ki so jo k nam prinesli ljubitelji teka iz celotne Evrope. Na delu trase skozi naše mesto, so se jim pridružili tudi naši atleti in tako podprli organizatorje pri prizadevanju k ohranitvi miru po svetu.